BellaBambi vakuuminės taurelės – puiki pagalba kineziterapeuto, masažuotojo darbe.

„BellaBambi®“ yra švelnus „fascijos draugas“, turintis novatorišką kraštą. Patvarus taurelės silikonas suteikia trijų intensyvumų neigiamą slėgį: švelnų, aktyvų ir intensyvų. „BellaBambi®“ taureles galite plauti indaplovėje, nebijo 200 laipsnių karščio, patikrintas dermatologiškai, antialerginis, atitinka aukščiausios kokybės standartus – 100 proc. pagamintas Vokietijoje.

„BellaBambi®“ yra tinkamas naudoti profesionaliai, namuose, grožio, sveikatingumo ir sporto srityese.

„BellaBambi®“ sukuria neigiamą slėgį odai, kuris pakelia fascijos sluoksnį. Papildomai sukurta erdvė po oda palengvina audinių judėjimą, suteikia jai daugiau elastingumo, padidina regeneraciją. Po „BellaBambi®“ taurelės kraštu, sukuriant spaudimą, vyksta odos pilingo procesas.

„BellaBambi®“ yra universali trijų intensyvumų taurelė, varpo formos su novatorišku pilingo kraštu. „BellaBambi®“ taurelė gali būti panaudota labai įvairiose situacijose, įvairiose programose – naudojant esant raumenų skausmams, spazmams, trigeriniams taškams, taip pat galima naudoti su judesiu, masažams, veido procedūroms, kūdikių kreivakaklystei koreguoti, aktyvinti sąnarių vystymąsi esant displazijai ir t.t. Naudojant dviejų dydžių ir 3 intensyvumų taureles galima naudoti įvairaus amžiaus žmonėms: švelnaus intensyvumo taureles galima naudoti kūdikiams, labai seniems žmonėms ar veido procedūroms, aktyvaus intensyvumo taurelės naudojamos fiziškai aktyviems asmenims ar gydant celiulito problemas, o dar intensyvesni – sportininkams. Tačiau mokslininkai įrodė, jog sprendžiant fascijos problemas dažniausiai ir efektyviausiai veikia švelnaus intensyvumo taurelė.

„BellaBambi®“ taurelė dėl novatoriškai sukurto krašto yra saugi naudoti ant kūno, naudojant pagal rekomendacijas niekada neatsiras kraujosrūvų, o trys skirtingi intensyvumai ir pilingo efektas leis išlaikyti tinkamą traukimo jėgą ir elastingą, gaivią odos išvaizdą. Taurelė labai patogi laikyti rankoje dėl jos varpo formos, taip pat saugiai naudoti taurelę stumdant tiek tiesiai ant odos, tiek naudojant priežiūros priemones (aliejus, kremus).

Unikalu tai, kad „BellaBambi®“ taurelė gali būti naudojama tiek kaip sudaryti vakuumą ant kūno, tiek kaip palengvinti kineziterapeuto/masažuotojo pirštų darbą dirbant taurelės kita puse.

Šių taurelių galite įsigyti pas mus, VšĮ Kineziterapijos akademijoje. O mūsų kineziterapeutė dr. Margarita Radžiūnienė yra pirmoji ir kol kas vienintelė instruktorė Lietuvoje, kuri baigusi kursus pas „BellaBambi®“ įkūrėjus Vokietijoje. 

Daugiau informacijos [email protected] arba telefonu +370617 77877