K-Active sistemos kineziologinio teipavimo seminaras pažengusiems (19.05.18-19)

Renginio informacija

Data : 2019/05/18
Pradžia : 14:00 val. (registracija nuo 13:30 val.)
Lektorius : Manfred Moritz
Trukmė : 1,5 d.
Kaina : 240 Eur
Vieta : Viešbutis “Kaunas Hotel” Laisvės alėja 79. KAUNAS

Teoriniai – praktiniai kursai

K-ACTIVE SISTEMOS KINEZIOLOGINIO 

TEIPAVIMO SEMINARAS PAŽENGUSIEMS

2019 m. gegužės mėn. 18 – 19 d.

Kaunas

Kursai skirti:

kineziterapeutams, ergoterapeutams, masažuotojams, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojams, sporto medicinos gydytojams, gydytojams ortopedams – traumotologams,gydytojams chirurgams, visuomenės sveikatos specialistams.

SVARBU! K-Active kineziologinio teipavimo kursuose pažengusiems gali dalyvauti tik asmenys, pabaigę pradinius K-Active kineziologinio teipavimo kursus.

Lektorius:

MANFRED MORITZ (Vokietija), kineziterapeutas/manualinės terapijos specialistas, privačios praktikos įstaigos savininkas, tarptautinis K-Active teipavimo instruktorius. Kompetencijos: Alexander technikos mokytojas, atlieka elektroterapiją, šilumos-šalčio terapiją, limfinį drenažą, manualinę terapiją/chiropraktiką, masažą, neurologines technikas (PNF, Bobath), osteopatiją, trigerinių taškų, randų gydymą ir kita.

Nuo 2000 metų, K-Active įkūrėjas – instruktorius licencijuotas Vokietijos nacionalinio olimpinio komiteto sporto kineziterapeutas Siegfried Breitenback su K-Active instruktorių komanda įkūrė K-Active kineziologinio teipavimo mokyklą. Ši mokykla pripažįstama kaip pirmoji pristačiusi kineziologinio teipavimo metodą Europoje. K-Active instruktorių komandą sudaro profesoriai, daktaro laipsnį turintys asmenys, kineziterapeutai, sporto srities mokslininkai. Komandos instruktoriai nuolat atnaujina ir tobulina K-Active teipavimo kursų informaciją.

K-Active terapijos tikslas – surasti pagrindines problemas žmogaus kūne jį vertinant holistiniu požiūriu, taip pat koreguoti esančias simptomatikas tiek terapiškai, tiek naudojant kineziologinį teipą. K-Active mokykla – tai požiūrio į paprastus ir bendrus simptominio gydymo metodus formavimas.

K-Active kineziologinio teipavimo kursai:

K-Active kineziologinio teipavimo kursai – tai moduliuota mokymų sistema ir holistinis požiūris į terapiją. Mokymų sistema susideda iš skirtingo lygio kursų: pradedančiųjų, pažengusiųjų, specializuotų konkrečiai pacientų grupei.

K-Active teipavimo metodas leidžia pasiekti maksimalių rezultatų: nėščiųjų, vaikų, suaugusiųjų ir pagyvenusių žmonių sveikatos priežiūroje bei profesionalių sportininkų traumų prevencijai ir gydymui.

K-Active teipavimo metodas sukurtas remiantis žmogaus raumenų ir odos savybėmis.

K-Active teipavimo metodo, poveikio žmogaus organizmui, savybės: propriorecepcijos stimuliacija, fascijos korekcijos, audinių atpalaidavimo ir įtempimo funkcija, skausmo mažinimas, kraujotakos ir metabolizmo gerinimas, esant audinių uždegimui ir t.t.

Kursų turinys

  • Žinių apie K-Active kineziologinį teipavimą gilinimas. Platesnės žinios apie fascijų tyrimus, segmentinę anatomiją, raumenų ir organų refleksinį ryšį, energijos doktrinas (pvz.: organų laikrodis) ir kt.

  • Papildomų (nei pristatytų K-Active pradiniuose kursuose) kineziologinio teipavimo technikų pristatymas, tokių kaip: laikymo (struktūra atstatoma į korekcinę padėtį ir fiksuojama), apkabinimo (poveikis vidaus organams), spiralinė ir limfinė technikos.

  • Problemų, kurias sąlygoja kylančioji ir nusileidžiančioji grandinės, ištyrimas (pvz.: pėdos ar smilkininio žandikaulio sąnario problemos ir ištyrimas) ir reikiamos metodikos pritaikymas (kineziologinio teipavimo).

  • Žinių apie holistinį vertinimą gilinimas. Supažindinimas su atitinkamomis metodikomis, kurios gali paveikti vidaus organus, autonominę ir centrinę nervų sistemas, jų kraujagysles, limfinę ir energetinę sistemas. Daug laiko skiriama praktikai grupėse.

  • Standartizuotų metodikų, priklausomai nuo būklės pristatymas, pvz.: esant limfinės sistemos sutrikimams, priežiūra po vėžinių ląstelių pašalinimo, neuralgijos, vegetatyvinės distonijos, menstruacinių skausmų, sporto traumų ir t.t.

  • Supažindinimas su specialiomis energetinėmis technikomis (energiniai taškai, meridianai, čakros), taip pat ir „emocinis teipavimas“.

Programa registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS. Pažymėjimai tinkami licencijoms gauti.

Kursų data: 2019 m. gegužės mėn. 18 – 19 d. (šeštadienis-sekmadienis).
Kursų laikas: 14.00 ‑ 19.00 val. šeštadienis (18 d).
                      9.00 – 18.00 val. sekmadienis (19 d).
                     (Dalyvių registracija 8.30 – 9.00 val.).
Kursų vieta:  Viešbutis „Kaunas Hotel“ Laisvės alėja 79. KAUNAS
Kursų kaina: Išankstinė registracija pasibaigė. Nuo balandžio 20 d. iki gegužės 14 d. kaina – 240 Eur.
Į kursų kainą įskaičiuota: dalijamoji medžiaga, naudojimasis K-Active teipais, K-Active terapeuto, pripažinto Europoje, dalyvio pažymėjimas anglų, lietuvių kalbomis, kavos pertraukėlės su užkandžiais, pietūs (sriuba ir karštas patiekalas).
Registracija iki 2019.05.14» https://ktakademija.lt/courses/k-active-kineziologinio-teipavimo-kursai-pazengusiems-2/
Informacija: Tel.: +370 617 77 877
Pastaba: Turėti patogią aprangą ir avalynę.  Kursai vyks anglų kalba (esant poreikiui bus verčiama į lietuvių).

 

Apmokama pavedimu:

(pilna kaina)

VšĮ    „Kineziterapijos akademija“

į.k.    303246056

a/s    LT537300010138355925

Bankas:      Swedbank

Mokėjimo paskirtis       „K – ACTIVE kursai pažengusiems“

Atlikus registraciją  gausite patvirtinimą į nurodytą elektroninį paštą. Prašome atidžiai peržiūrėti ar nurodėte teisingą elektroninį paštą (negavus patvirtinimo, patikrinkite „spam“, šlamšto skiltį arba kreipkitės nurodytais kontaktais).