K-Active sistemos kineziologinio teipavimo seminaras pažengusiems (19.05.18-19)

Renginio informacija

Data : 2019/05/18
Pradžia : 14:00 val. (registracija nuo 13:30 val.)
Lektorius : Manfred Moritz
Trukmė : 1,5 d.
Kaina : 210 / 240 Eur
Vieta : Viešbutis "Europa Royale Kaunas", Miško g. 11, Kaunas

Teoriniai – praktiniai kursai

K-ACTIVE SISTEMOS KINEZIOLOGINIO 

TEIPAVIMO SEMINARAS PAŽENGUSIEMS

2019 m. gegužės mėn. 18 – 19 d.

Kaunas

Kursai skirti:

kineziterapeutams, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojams, sporto medicinos gydytojams, treneriams, ortopedams – traumotologams, bei kitiems specialistams. SVARBU! K-Active kineziologinio teipavimo kursuose pažengusiems gali dalyvauti tik asmenys, pabaigę pradinius K-Active kineziologinio teipavimo kursus.

Lektorius:

MANFRED MORITZ (Vokietija), kineziterapeutas/manualinės terapijos specialistas, privačios praktikos įstaigos savininkas, tarptautinis K-Active teipavimo instruktorius. Kompetencijos: Alexander technikos mokytojas, atlieka elektroterapiją, šilumos-šalčio terapiją, limfinį drenažą, manualinę terapiją/chiropraktiką, masažą, neurologines technikas (PNF, Bobath), osteopatiją, trigerinių taškų, randų gydymą ir kita.

Nuo 2000 metų, K-Active įkūrėjas – instruktorius licencijuotas Vokietijos nacionalinio olimpinio komiteto sporto kineziterapeutas Siegfried Breitenback su K-Active instruktorių komanda įkūrė K-Active kineziologinio teipavimo mokyklą. Ši mokykla pripažįstama kaip pirmoji pristačiusi kineziologinio teipavimo metodą Europoje. K-Active instruktorių komandą sudaro profesoriai, daktaro laipsnį turintys asmenys, kineziterapeutai, sporto srities mokslininkai. Komandos instruktoriai nuolat atnaujina ir tobulina K-Active teipavimo kursų informaciją.

K-Active terapijos tikslas – surasti pagrindines problemas žmogaus kūne jį vertinant holistiniu požiūriu, taip pat koreguoti esančias simptomatikas tiek terapiškai, tiek naudojant kineziologinį teipą. K-Active mokykla – tai požiūrio į paprastus ir bendrus simptominio gydymo metodus formavimas.

K-Active kineziologinio teipavimo kursai:

K-Active kineziologinio teipavimo kursai – tai moduliuota mokymų sistema ir holistinis požiūris į terapiją. Mokymų sistema susideda iš skirtingo lygio kursų: pradedančiųjų, pažengusiųjų, specializuotų konkrečiai pacientų grupei.

K-Active teipavimo metodas leidžia pasiekti maksimalių rezultatų: nėščiųjų, vaikų, suaugusiųjų ir pagyvenusių žmonių sveikatos priežiūroje bei profesionalių sportininkų traumų prevencijai ir gydymui.

K-Active teipavimo metodas sukurtas remiantis žmogaus raumenų ir odos savybėmis.

K-Active teipavimo metodo, poveikio žmogaus organizmui, savybės: propriorecepcijos stimuliacija, fascijos korekcijos, audinių atpalaidavimo ir įtempimo funkcija, skausmo mažinimas, kraujotakos ir metabolizmo gerinimas, esant audinių uždegimui ir t.t.

Kursų turinys

  • Žinių apie K-Active kineziologinį teipavimą gilinimas. Platesnės žinios apie fascijų tyrimus, segmentinę anatomiją, raumenų ir organų refleksinį ryšį, energijos doktrinas (pvz.: organų laikrodis) ir kt.

  • Papildomų (nei pristatytų K-Active pradiniuose kursuose) kineziologinio teipavimo technikų pristatymas, tokių kaip: laikymo (struktūra atstatoma į korekcinę padėtį ir fiksuojama), apkabinimo (poveikis vidaus organams), spiralinė ir limfinė technikos.

  • Problemų, kurias sąlygoja kylančioji ir nusileidžiančioji grandinės, ištyrimas (pvz.: pėdos ar smilkininio žandikaulio sąnario problemos ir ištyrimas) ir reikiamos metodikos pritaikymas (kineziologinio teipavimo).

  • Žinių apie holistinį vertinimą gilinimas. Supažindinimas su atitinkamomis metodikomis, kurios gali paveikti vidaus organus, autonominę ir centrinę nervų sistemas, jų kraujagysles, limfinę ir energetinę sistemas. Daug laiko skiriama praktikai grupėse.

  • Standartizuotų metodikų, priklausomai nuo būklės pristatymas, pvz.: esant limfinės sistemos sutrikimams, priežiūra po vėžinių ląstelių pašalinimo, neuralgijos, vegetatyvinės distonijos, menstruacinių skausmų, sporto traumų ir t.t.

  • Supažindinimas su specialiomis energetinėmis technikomis (energiniai taškai, meridianai, čakros), taip pat ir „emocinis teipavimas“.

Programa registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS.

Kursų data: 2019 m. gegužės mėn. 18 – 19 d. (šeštadienis-sekmadienis).
Kursų laikas: 14.00 ‑ 19.00 val. šeštadienis (18 d).
                      9.00 – 18.00 val. sekmadienis (19 d).
                     (Dalyvių registracija 8.30 – 9.00 val.).
Kursų vieta:  Viešbutis „Kaunas Hotel“ Laisvės alėja 79. KAUNAS
Kursų kaina: Iki balandžio 19 d. 210 Eur. Nuo balandžio 20 d. iki gegužės 14 d. – 240 Eur.
Į kursų kainą įskaičiuota: dalijamoji medžiaga, naudojimasis K-Active teipais, K-Active terapeuto, pripažinto Europoje, dalyvio pažymėjimas, kavos pertraukėlės su užkandžiais, pietūs (sriuba ir karštas patiekalas).
Registracija iki 2019.05.14» https://ktakademija.lt/courses/k-active-kineziologinio-teipavimo-kursai-pazengusiems-2/
Informacija: Tel.: +370 617 77 877
Pastaba: Turėti patogią aprangą ir avalynę.  Kursai vyks anglų kalba (esant poreikiui bus verčiama į lietuvių).

 

Apmokama pavedimu:

(pilna kaina)

VšĮ    „Kineziterapijos akademija“

į.k.    303246056

a/s    LT537300010138355925

Bankas:      Swedbank

Mokėjimo paskirtis       „K – ACTIVE kursai pažengusiems“

Atlikus registraciją  gausite patvirtinimą į nurodytą elektroninį paštą. Prašome atidžiai peržiūrėti ar nurodėte teisingą elektroninį paštą (negavus patvirtinimo, patikrinkite „spam“, šlamšto skiltį arba kreipkitės nurodytais kontaktais).

REGISTRACIJA

Prašome pildyti lietuviškomis raidėmis, taisyklingam sertifikatų atspausdinimui

Dalyvio vardas, pavardė

Kada baigėte pradinius K-Active kineziologinio teipavimo kursus: nurodyti datą

Dalyvio telefono nr.

Dalyvio el. pašto adresas

Ar sąskaita faktūra turi būti išrašyta įmonei?

Jei sąskaita ne įmonei, pildykite savo duomenis

Dalyvio/įmonės adresas (miestas, gatvė, namo ir buto nr.)

Dalyvio gimimo data (m.mėn.d)/Įmonės kodas

Įmonės pavadinimas (jei sąskaita fiziniam asmeniui, palikite tuščią langelį)

PVM įmokos kodas (jei sąskaita fiziniam asmeniui, palikite tuščią langelį)

Įmonės el. pašto adresas (jei sąskaita fiziniam asmeniui, palikite tuščią langelį)

Specialybė, jei esate studentas(ė) - nurodykite

Mityba

Ar reikalingas vertimas iš anglų kalbos?

Komentaras (dovanų kupono numeris, pageidaujama mityba, jeigu nurodėti "kita" ir pan)

Sutinku su VšĮ "Kineziterapijos akademija" sąlygomis ir taisyklėmis

Įveskite raides ir skaičius esančius žemiau
captcha