Nuotolinis seminaras. Kūdikių motorinės raidos aspektai ir kineziterapija. (Įrašas)

Renginio informacija

Data : 2021/01/17
Pradžia : Įrašas
Lektorius : dr. Margarita Radžiūnienė
Trukmė : 8 val.
Kaina : 64 eur.
Vieta : Galite įsigyti šio seminaro įrašą. Įrašas galios 3 mėnesius. Dalijamoji medžiaga ir pažymėjimas bus atsiųstas į Jūsų nurodytą LP-Express paštomatą.

Teorinis – praktinis nuotolinis seminaras

Kūdikių motorinės raidos aspektai ir kineziterapija

Galite įsigyti šio seminaro įrašą. Įrašas galios 3 mėnesius po įsigijimo.
Komentarų skiltyje nepamirškite nurodyti LP-Express paštomato, kad galėtume atsiųsti dalomąją medžiagą.
Išduodami pažymėjimai. Programa registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS. Pažymėjimai tinkami licencijoms pratęsti ir gauti.

Seminaras skirtas

ergoterapeutams, kineziterapeutams, masažuotojams, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojams, gydytojams chirurgams, gydytojams ortopedams traumatologams, sporto medicinos gydytojams, visuomenės sveikatos specialistams.

Programos tikslas ir uždaviniai

Suteikti žinių apie kūdikių normalią ir sutrikusią motorinę raidą, supažindinti dalyvius su pagrindiniais sveikatingumo programų sudarymo principais, atskirais kūdikių motorinės raidos etapais. Išanalizuoti normalios ir sutrikusios motorinės raidos etapus, sveikatingumo programų atlikimas ir sudarymo principai. Kineziologinio teipavimo panaudojimas sprendžiant kūdikių sveikatos problemas.

Įgyjamos žinios, įgūdžiai

Dalyviai mokės atskirti kūdikių normalią ir sutrikusią raidą, mokės taikyti sveikatingumo programas esant skirtingiems kūdikių raidos etapams.

Renginio programa

Teorinė dalis:
kūdikių motorinės raidos vystymosi teorijos,
normali/sutrikusi motorinė raida,
rekomendacijos tėvams,
pagrindiniai kūdikių motorinės raidos sutrikimai ir sprendimo būdai.
Praktinė dalis:
kūdikio motorinės raidos vertinimas.
sveikatingumo programos ir kineziterapija pagal kūdikio amžių.
kūdikių primityvių refleksų vystymasis.
kineziologinio teipavimo principai esant kreivakaklystei, pilvo diegliams, vaikščiojimui ant pirštų galų.

Lektorė

Dr. MARGARITA RADŽIŪNIENĖ
Lietuvos sveikatos mokslų universitete įgijo reabilitacijos bakalauro ir magistro kvalifikacinį laipsnį, kineziterapeuto kvalifikaciją. 2016 metais apgynė biomedicinos srities daktaro disertaciją „Motorikos pokyčiai kūdikystėje ir vaikystėje, taikant pagal amžių adaptuotą judesių mokymą“. Kūdikių ir vaikų kineziterapijos specialistė, knygų „Kūdikių kineziterapija“ ir „Kūdikių ir vaikų kineziterapija. Mankšta vandenyje“ autorė. Šiaurietiško ėjimo instruktorė. Domisi sveika gyvensena, subalansuota mityba, nuolat tobulinasi profesionaliuose Lietuvos bei užsienio specialistų kursuose, gilina teorines ir praktines žinias kūdikių ir vaikų kineziterapijos srityje.

Seminaro įrašas galioja 3 mėnesius po įsigijimo. Įsigijus įrašą, per  3 darbo dienas atsiųsime įrašo nuorodą Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

Trukmė: 8 val.

Kaina: 64 Eur.

Į kainą įskaičiuota: dalijamoji medžiaga (įraše minima lektorės knyga nėra siunčiama ir įskaičiuota), dalyvio pažymėjimas (8 val.) – atsiunčiama LP-Express paštomatu.

BŪTINAI komentarų skiltyje nurodykite LP-Express paštomatą, kur išsiųsti dalomąją medžiagą.

Pažymėjimai išduodami registracijoje nurodytu vardu ir pavarde. Pažymėjimai nėra perrašomi jei dalyvis suklydo nurodydamas savo duomenis.

Išduodamas pažymėjimas yra 2021 m. sausio mėn. 17 d.

Informacija: [email protected]

Negavus įrašo per 3 dienas, prieš teiraudamiesi ar išsiuntėme paieškokite spam, reklamų (promotion) skiltyse. Arba geriausiai – el. pašto paieškoje įveskite Kineziterapijos akademija ir rasite kur nukeliavo laiškas. Dažnai siunčiant nuorodą laiškas nukeliauja ne į pagrindinę pašto dėžutę. Tada persikelkite į pagrindinę pašto dėžutę, nes kitu atveju per 30 dienų yra ištrinama. 

Įsigydami bilietą į mūsų organizuojamus mokymus Jūs patvirtinate, jog sutinkate su mūsų sąlygomis ir taisyklėmis.

64.00 Į krepšelį