NirvanaFitness instruktorių mokymai (2019.09.28)

Renginio informacija

Data : 2019/09/28
Pradžia : 8:30 val. (registracija nuo 8:00 val.)
Lektorius : Simona Pajaujienė
Trukmė : 9 val.
Kaina : 298
Vieta : KAUNAS

Praktiniai mokymai

NIRVANAFITNESS INSTRUKTORIŲ MOKYMAI

2019 m. Rugsėjo mėn. 28 d.

Kaunas

Tikslinė grupė

Ergoterapeutas, kineziterapeutas, medicinos gydytojas: fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, gydytojas ortopedas traumatologas, sporto medicinos gydytojas, visuomenės sveikatos specialistas, treneriai, prezenteriai, aerobikos, fitneso, pilateso ir jogos mokytojai, sporto instruktoriai, asmeniniai treneriai, kineziterapeutai, kvėpavimo terapeutai, taip pat ir visi savanoriai, bendruomenių lyderiai (ne treneriai), judesio mylėtojai, kurie nori vesti tokias treniruotes darbo vietose, bendruomenėse, mokyklose.

Programos tikslas ir uždaviniai

Išmokyti taikyti funkcinių judesių srauto (apjungiant Pilates, jogos, tempimo metodikas) ir ritmingo kvėpavimo su raminančiais garso technologijų intarpais, technikos. Susipažinti su NirvanaFitness – kvėpavimo mankštos su muzika nauda ir ypatumais, metodika ir technika bei šio metodo moksliniu pagrindimu. Išmokti pagrindinių judesių sekų ir gebėti instruktuoti kitus. Išmokyti taisyklingo kvėpavimo bei natūralių ir laisvų judesių įpročių. Gebėti perteikti šias žinias kitiems asmenims.

Renginio programa

Teorinė dalis
NirvanaFitness metodo pristatymas, jo esmė ir nauda įvairioms populiacijoms.
Kaip pristatyti NirvanaFitness visuomenei? Renginio vietos ir salės parengimas, marketingo įrankiai, verslo planas ir galimybės.
Kvėpavimo technika ir filosofija, sąsajos su sveikata, taisyklingo kvėpavimo įpročiai ir deguonies testas.
Kūno ir minties treniravimo ypatumai per fiziologinius procesus.
NirvanaFitness metodo pagalbiniai įrankiai (muzika, aromatoterapija, meditacija, intencijos), mokslinis jų taikymo pagrindimas.
NirvanaFitness tarptautinis instruktorių tinklas, viešinimo ir licenzijavimo taisyklės.
NirvanaFitness mobiliosios programėlės pristatymas visuomenei.
Praktinė dalis
NirvanaFitness Master pamoka (1 choreografija) ir analizė.
Taisyklingo diafragminio kvėpavimo, kvėpavimo aktyvacijos (dažnio kaitos) ir deguonies testo atlikimo mokymas.
NirvanaFitness pramankštos detali analizė (siūbavimo, kratymo ir spiralinio tempimo metodikų taikymas).
Funkcinės anatomijos ir judesių sekų analizė, detalus mokymas ir mokymas instruktuoti kitus.
NirvanaFitness Master pamoka (2 choreografija) ir jos analizė.
Choreografijų sudarymo ypatumai ir instruktavimo ženklai bei technikos treneriui.

NirvanaFitness®

Tai naujas, bet pasaulį jau apėmęs mokslininkų bei mankštinimosi, kvėpavimo ir garso specialistų sukurtas metodas, kurio misija – išmokyti pasaulį kvėpuoti ir kurti sveiką kūno bei sielos sąjungą!
NirvanaFitness® yra unikalus miksas (kompleksas) pakilios, bet kartu relaksuojančios muzikos, paprasto, bet efektyvaus Pilates, jogos, funkcinių judesių srauto ir ritmingo kvėpavimo su raminančiais garso technologijų intarpais. Ši sistema moko taisyklingo kvėpavimo bei natūralių ir laisvų judesių įpročių.
Lietuvoje tai jau stipriai populiarėjanti „banga“, kuri pritraukia vis daugiau ir daugiau sekėjų.
Taika prasideda mūsų pačių viduje. Tai mūsų, mankštinimosi specialistų, tikslas, tai – mūsų atsakomybė, tai – mūsų galimybė skleisti taiką plačiau.
Mes kvėpuojame vienu oru, todėl kvėpuokime kartu!

Instruktorių mokymų etapai

  1. Pre Education –  mokymosi medžiaga gaunama internetu;
  2. Praktinių mokymų diena rugsėjo mėn. 28 d..; (atvykus į praktinius mokymus su savimi turėti atspausdintą mokymų medžiagą lietuvių kalba, kurią gausite iš Active Training rugsėjo mėn. 25 d.)
  3. Post Education – mokymosi medžiaga gaunama internetu.

Lektorė

SIMONA PAJAUJIENĖ
Socialinių mokslų (edukologija) daktarė, visuomenės sveikatos magistrė, Lietuvos sporto universiteto docentė, studijų programų apie sveikatingumą ir asmeninį treniravimą koordinatorė. Apgynusi disertaciją tema „Paauglių požiūris į savo kūną ir edukacinės programos poveikis jo koregavimui“. Sveikatingumo trenerė su darbo stažu virš 25 metų. ACE (American Coouncil on Exercise) Master trenerė, NirvanaFitness mokymų specialistė, sertifikuota Europinio trenerių tinklo tinklo EREPS asmeninė trenerė bei mankštinimosi sveikatai specialistė. Nuolat dalyvauja sveikatingumo trenerių tobulinimosi kursuose, veda parodomąsias paskaitas bei seminarus, yra knygų, mokslinių straipsnių autorė ir bendraautorė. Dalyvauja įvairiuose Lietuvos ir ES šalių su sveikatingumu susijusiuose projektuose,  yra EuropeActive (European Health and Fitness Association) techninės ekspertų grupės bei profesionalų standartų komiteto narė. Viena iš Europinę bei JAV akreditaciją turinčių mokyklų „ActiveTraining“ steigėjų ir dėstytojų.

Naudinga informacija

„Nirvana instruktoriaus mokymo modulis“ („Breathe In education“ renginys) susideda iš trijų dalių: parengiamasis mokymas, tiesioginio renginio ir vėlesnio e-mokymo.
Dalyviai gauna choreografiją, muziką, medžiagą, teorines žinias, prieigą prie „Nirvanos instruktoriaus tinklo“ profilio, Nirvanos individualizuotos svetainės ir kt.
„NirvanaFitness instruktorius“ yra asmuo, baigęs „Nirvana“ instruktoriaus mokymo modulį, todėl jam suteiktas NirvanaFitness® instruktoriaus pavadinimas.
„Nirvana instruktorių tinklas (NIN)“ – tai internetinė sistema, teikianti instruktoriams visas švietimo ir rinkodaros medžiagas su NIN profiliu internete, kuria jie gali naudotis ir administruoti savo „Nirvana“ asmeninę svetainę.
Baigę mokymus Jūs gausite oficialų Sertifikatą bei leidimą instruktuoti / vesti NirvanaFitness užsiėmimus ir daugybė kitų įrankių padėsiančių Jums organizuoti šią veiklą.
Informuojame, jog vietų skaičius ribotas!

Svarbu!

Programa registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS. Pažymėjimai tinkami licencijoms gauti. 

Registracija

SVARBU: REGISTRACIJA ir MOKĖJIMAI priimami tik oficialiame Nirvana Fitness puslapyje, spauskite čia 🙂

Pasirinkite Lietuvą ir kurią datą renkatės, tada užsiregistruokite pagal instrukciją.

Kviečiame panaudoti specialų VšĮ „Kineziterapijos akademija“ skirtą nuolaidos kodą: NirvanaFitness27366, su kuriuo gausite 10 proc. nuolaidą.


Datos: rugsėjo mėn. 28 d.
Laikas: 8.30 – 18:00 val. (dalyvių registracija nuo 8:00 val.).
Vieta: Viešbutis “Kaunas Hotel” (Laisvės alėja 79, Kaunas).
Kaina: 298 Eur.; Kviečiame panaudoti specialų VšĮ Kineziterapijos akademija skirtą nuolaidos kodą: NirvanaFitness27366, su kuriuo gausite 10 proc. nuolaidą.
Į seminaro kainą įskaičiuotas metinis nario (prieiga prie Post Education medžiagos) mokestis už Licenciją – 99 EUR / metus
Informacija: Tel.: +370 617 77 877
Pastaba: Turėti patogią aprangą ir avalynę.