Pilateso pratimai sveikam stuburui (2019.10.05)

Renginio informacija

Data : 2019/10/05
Pradžia : 10:00 val. (registracija nuo 9:30 val.)
Lektorius : doc. dr. Kristina Zaičenkovienė
Trukmė : 7 val.
Kaina : 89/120
Vieta : Kaunas, Viešbutis "Kaunas", Laisvės al. 79.

Teorinis – praktinis seminaras

PILATESO PRATIMAI SVEIKAM STUBURUI

 2019 m. spalio mėn. 05 d.

Kaunas

Tikslinė grupė

Ergoterapeutas, kineziterapeutas, masažuotojas, medicinos gydytojas: fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, sporto medicinos gydytojas, visuomenės sveikatos specialistas, kūno kultūros mokytojai, treneriai, sveikatingumo instruktoriai.

Programos tikslas ir uždaviniai

Supažindinti su Pilates metodika, kaip viena iš fizinio aktyvumo ir sveikatinimo gerinimo metodikų. Supažindinti su taisyklingos laikysenos reikalavimais atliekant pratimus, bei išmokyti parinkti pratimus esant netaisyklingos laikysenos korekcijai.

Įgyjamos žinios, įgūdžiai

Ugdyti ir pritaikyti sveikatos stiprinimo (pratimų atlikimo) praktinius įgūdžius įvairių sporto rūšių treniruočių programose, reabilitacijoje, laisvalaikio fizinio aktyvumo formose.

Renginio programa

Teorinė dalis:
Kūno skaitymas: laikysenos vertinimas. Taisyklingos laikysenos išlaikymas įvairiose pratimų atlikimo padėtyse.
Praktinė dalis:
Pilateso pratimai sveikam stuburui (pratimai esant padidintai lordozei, kifozei, bei skoliozei).
Simetrijos paieškos Pilateso pratimų dėka.

Lektorė

Doc. Dr. KRISTINA ZAIČENKOVIENĖ
Biomedicinos mokslų daktarė, LSU treniravimo mokslų katedros docentė, Pilates studijos “Pilates house” įkūrėja, daugiau nei 20 m. dirbanti sveikatinimo ir treniravimo srityse. Sertifikuota tarptautinės Body Control Pilateso mokyklos (Londonas) pratimų ant kilimėlio ir Pilateso su treniruokliais Reformer, bei Europos Fitneso mokyklos (European Fitness School – Advanced Pilates Trainer) Pilates mokytoja. Įgijusi  daugelį sertifikatų Pilates metodo su įranga : “Cadillac”, “Wundar chair“, Klasikinių pratimų ant kilimėlio, su Thera band kamuoliukais, nugaros anatomijos ir kt., eREPS (Europinio lygio kvalifikacijos reikalavimus atitinkantis treneris) narė, daugkartinė įvairių konvencijų Lietuvoje prezenterė, turinti Lietuvos aerobikos federacijos trenerio/instruktoriaus pažymėjimą. Skaitanti paskaitas ir vedanti pratybas ne tik Lietuvos, bet ir užsienio universitetuose, bei pristatanti mokslinius pranešimus tarptautinėse konferencijose, dalyvaujanti įvairiuose projektuose, kuriuose dalijasi savo patirtimi ir žiniomis. Yra 4 studijų knygų bendraautorė, „Pilateso mankšta“ vadovėlio autorė, bei pirmoji įrašiusi 4 Pilateso mankštos dvd lietuvių kalba.

Svarbu!

Programa registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS. Pažymėjimai tinkami licencijoms gauti.

Data: 2019 m. spalio mėn. 05 d.
Laikas: 10:00-17:00 val. (registracija nuo 9:30 val.).
Vieta: Viešbutis “Kaunas Hotel” (Laisvės alėja 79, Kaunas).
Kaina: 89 Eur. Nuo 2019 m. rugsėjo 25 d. – 120 Eur.
Į kainą įskaičiuota: dalijamoji medžiaga, naudojimasis priemonėmis, užkandžiai ir kava pertraukėlių metu, pietūs, dalyvio pažymėjimas (7 val.).
Informacija: Tel.: +370 617 77 877
Pastaba: Turėti patogią aprangą ir avalynę. Daugiau informacijos atsiųsime gavę apmokėjimą.

Apmokama pavedimu:
(pilna kaina)
VšĮ    „Kineziterapijos akademija“
į.k.    303246056
a/s    LT537300010138355925
Bankas:      Swedbank
Mokėjimo paskirtis       „Pilates“
Atlikus registraciją gausite patvirtinimą į nurodytą elektroninį paštą. Prašome atidžiai peržiūrėti ar nurodėte teisingą elektroninį paštą (negavus patvirtinimo, patikrinkite „spam“, šlamšto skiltį arba kreipkitės nurodytais kontaktais).