Sveikatinimo paskaitų ciklas

Renginio informacija

Data : 2019/03/05
Pradžia : 18:00 val.
Lektorius : Raminta Bogušienė, Irena Bulotienė, Ramunė Kreipavičienė, Simona Pajaujienė, Margarita Radžiūnienė, Pavelas Zachovajevas, Brigita Zachovajevienė
Trukmė : 1:30 val.
Kaina : 10 /15 eur.
Vieta : Viešbutis "Europa Royale Kaunas", Miško g. 11, Kaunas

SVEIKATINIMO PASKAITŲ CIKLAS

Nuo 2019 m. kovo mėn. 5 d. kiekvieną antradienį

Kaunas

Paskaitos skirtos visiems besidomintiems sveikata, sveikatinimu, fiziniu aktyvumu ir t.t.

Balandis

MAISTO PRODUKTŲ ABC

Balandžio 23 d. (antradienis) 18:00-19:30

Raminta Bogušienė

Ženklinimo etikečių analizė. Kaip išsirinkti sveikatai palankiausią maisto produktą? Marketingo gudrybės? Ekologiškas maistas Simboliu „Rakto skylutė“ pažymėtas maistas. Juslinė analizė, valgymo kultūra. Praktinės užduotys.


Ką kiekvienas turėtų žinoti apie save?

Balandžio 30 d. (antradienis) 18:00-19:30

Irena Bulotienė

Ką kiekvienas turėtų žinoti apie save: teorinis, praktinis užsiėmimas paremtas dailės terapijos metodais. Specialaus pasiruošimo nereikia, pieštume tik spalvotais pieštukais. Čia gali piešti didelė grupė žmonių, nes piešinuko tyrinėjimas bus kiekvieno asmeninis reikalas pagal demonstruojamus ir aptariamus teorinius dalykus. Užsiėmimas sukelia daug emocijų ir naujų suvokimų apie savęs priėmimą ir pasąmonėje glūdinčius dalykus.


Gegužė

NAUJOKO iššūkiai sukant į fizinio aktyvumo kelią

Gegužės 7 d. (antradienis) 18:00-19:30

Dr. Simona Pajaujienė

Ką turėtume žinoti pradedant sportuoti? Tema aktuali ir treneriams, ir žmonėms, nes pradiniai žingsniai fizinio aktyvumo kelyje yra itin svarbūs. Fiziškai neaktyvaus asmens paveikslas (nuostatos, norai, lūkesčiai ir rizikos veiksniai). Nuo ko pradėti, ką svarbu žinoti ir kaip saugiai mankštintis naujokui? Patarimų rinkinys SAVO fizinio aktyvumo programai.


„Kaip kalbėti, kad tave išgirstų?“

Gegužės 14 d. (antradienis) 18:00-19:30

Irena Bulotienė

Bendravimo ypatumai, kokias manipuliacines frazes vartojam, sakom vieną, tikimės kita, arba kad kiti turi žinoti ko mums reikia, kaip atrasti savo, o ne stengtis užimti kito vietą, kaip stiprinti savivertę ir tapti empatiškesniu, pažinus save pažįstam kitus, savęs priėmimas, o ne desperatiškas noras keistis, savo talentų atskleidimas ir t.t.


MAISTO GAMINIMO ABC

Gegužės 21 d. (antradienis) 18:00-19:30

Raminta Bogušienė

Maisto poveikis sveikatai. Sveikatai palankiausi gamybos būdai. Maistinės vertės išsaugojimas. Pateikimas, sezoniškumas. Receptai. Gaminimo principai. Mitybos plano sudarymas. Praktinės užduotys.

 

Apie lektorius:

Raminta Bogušienė

Sveikatai palankaus maisto technologė ir mitybos specialistė, KTU magistro laipsnis maisto technologijos srityje, maisto saugos ir kokybės specialistė, ekologiškų maisto produktų sertifikavimo ekspertė, sveikatai palankaus maisto kūrėja ir gamintoja.

Irena Bulotienė

Penkerių metų podiplominių geštalt psichologijos studijų absolventė, eneagramos (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) meistrė, sertifikuota meno terapijos metodų, skirtų psichologiniam konsultavimui socialiniame – pedagoginiame darbe ir sveikatos apsaugos srityje specialistė, konsultuojanti individualiai kaip psichologinio pobūdžio ir dailės terapijos konsultantė, vedanti meno terapijos metodais paremtus savęs ir savo kūno pažinimo užsiėmimus, suteikiančius galimybę suprasti psichologinę fizinių ligų kilmę ir rasti galimus būdus jas įveikti.

Ramunė Kreipavičienė

Akušerė, kineziterapijos magistrė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Slaugos fakulteto Akušerijos programos dėstytoja – asistentė, žindymo konsultantė. Praktinį akušerės darbą dirba nuo 1996 metų, kineziterapeutės – nuo 2008 metų. Specializuojasi žindymo srityje, neščiųjų kineziterapijoje ir sveikatinime. Dirba privačiai funkcinės medicinos klinikoje „Fiziomedika LT“.

Dr. Simona Pajaujienė

Socialinių mokslų (edukologija) daktarė, visuomenės sveikatos magistrė, Lietuvos sporto universiteto docentė, studijų programų apie sveikatingumą ir asmeninį treniravimą koordinatorė. Apgynusi disertaciją tema „Paauglių požiūris į savo kūną ir edukacinės programos poveikis jo koregavimui“. Sveikatingumo trenerė su darbo stažu virš 25 metų. Simona yra ACE (American Coouncil on Exercise) Master trenerė, NirvanaFitness mokymų specialistė, sertifikuota Europinio trenerių tinklo tinklo EREPS asmeninė trenerė bei mankštinimosi sveikatai specialistė. Nuolat dalyvauja sveikatingumo trenerių tobulinimosi kursuose, veda parodomąsias paskaitas bei seminarus, yra knygų, mokslinių straipsnių autorė ir bendraautorė. Dalyvauja įvairiuose Lietuvos ir ES šalių su sveikatingumu susijusiuose projektuose,  yra EuropeActive (European Health and Fitness Association) techninės ekspertų grupės bei profesionalų standartų komiteto narė. Simona yra viena iš Europinę bei JAV akreditaciją turinčių mokyklų „ActiveTraining“ steigėjų ir dėstytojų.

Dr. Margarita Radžiūnienė

Lietuvos sveikatos mokslų universitete įgijo reabilitacijos bakalauro ir magistro kvalifikacinį laipsnį, kineziterapeuto kvalifikaciją. 2016 metais apgynė biomedicinos srities daktaro disertaciją „Motorikos pokyčiai kūdikystėje ir vaikystėje, taikant pagal amžių adaptuotą judesių mokymą“. Kūdikių ir vaikų kineziterapijos specialistė, knygų „Kūdikių kineziterapija“ ir „Kūdikių ir vaikų kineziterapija. Mankšta vandenyje“ autorė. Šiaurietiško ėjimo instruktorė. Domisi sveika gyvensena, subalansuota mityba, nuolat tobulinasi profesionaliuose Lietuvos bei užsienio specialistų kursuose, gilina teorines ir praktines žinias kūdikių ir vaikų kineziterapijos srityje.

Doc. Dr. Pavelas Zachovajevas

Biomedicinos mokslų daktaras, bendrosios medicinos gydytojas. Dėsto Lietuvos sporto universitete bei Lietuvos funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos mokykloje. 1998 m. apgynė disertaciją tema: „Raumenų mažų dažnių nuovargis atliekant fizinius pratimus maksimaliu intensyvumu“. 2001 m. suteiktas docento pedagoginis vardas. Stažavosi Belgijos ir Vokietijos universitetuose. Rengia mokslinius straipsnius Lietuvos ir užsienio cituojamuose žurnaluose. Eilės vadovėlių autorius ir bendraautorius. Studijuoja taikomąją kineziologiją bei psichokineziologiją. Lietuvos Bushido federacijos gydytojas-konsultantas. Domisi raumenų, raumenų funkcinių grupių ir raumenų grandžių disbalansais bei organizmo funkciniais ryšiais. Dirba privačiai funkcinės medicinos klinikoje „Fiziomedika LT“.

Dr. Brigita Zachovajevienė

Biomedicinos mokslų daktarė, kineziterapijos magistrė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto lektorė. Baigusi tarptautinius Lietuvos-Danijos vyriausybių organizuotus mokymo kursus (1130 val.); baigusi tarptautinius Bobath kursus (145 val.), tarptautinius PNF metodikos kursus (75 val.). Apgynus disertaciją tema „Dubens dugno, diafragmos ir liemens raumenų funkcinių ryšių ir jų kaitos įvertinimas vyrams po radikalios prostatektomijos“. Studijuoja taikomąją kineziologiją bei psichokineziologiją. Dėsto Lietuvos funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos mokykloje. Rengia mokslinius straipsnius Lietuvos ir užsienio cituojamuose žurnaluose. Specializuojasi šiose srityse: moterų ir vyrų šlapimo nelaikymas, ūmūs nugaros skausmai, funkciniai raumenų ryšiai ir jų disbalansas. Dirba privačiai funkcinės medicinos klinikoje „Fiziomedika LT“.

 

SVARBI INFORMACIJA!!!

Paskaitų datos:           12 paskaitų ciklas nuo 2019 m. kovo mėn. 5 d., kiekvieną antradienį

Paskaitų laikas:           18.00 – 19.30 (dalyvių registracija 17.15 – 18.00).

Paskaitų vieta:            Viešbutis „Europa Royale Kaunas“, (Miško g. 11, Kaunas)

Paskaitų kaina:           Dalyvaujant vienoje paskaitoje – kaina asmeniui 10 Eur., porai (dalyvaujant 2 asmenims) – 15 eur.

Būtina atlikti registraciją (vietų kiekis ribotas).

Informacija:                  Tel.: +370 617 77 877

Apmokama pavedimu:

(pilna kaina)

VšĮ    „Kineziterapijos akademija“

į.k.    303246056

a/s    LT537300010138355925

Bankas:      Swedbank

Mokėjimo paskirtis:  Sveikatinimo paskaitų ciklas (nurodykite datas (ą) kuriose paskaitose dalyvaujate). 

Atlikus registraciją gausite patvirtinimą į nurodytą elektroninį paštą. Prašome atidžiai peržiūrėti ar nurodėte teisingą elektroninį paštą (negavus patvirtinimo, patikrinkite „spam“, šlamšto skiltį arba kreipkitės nurodytais kontaktais). Nedalyvaujant, pinigai negrąžinami. Panaudoti kitai paskaitai NĖRA galimybės.

Nesumokėjus laiku, antrą kartą registruotis nereikia, rasime Jūsų registraciją archyve.

REGISTRACIJA

Dalyvio vardas, pavardė

Dalyvio telefono nr.

Dalyvio el. pašto adresas

Ar sąskaita faktūra turi būti išrašyta įmonei?

Jei sąskaita ne įmonei, pildykite savo duomenis

Dalyvio/įmonės adresas (miestas, gatvė, namo ir buto nr.)

Dalyvio gimimo data (m.mėn.d)/Įmonės kodas

Įmonės pavadinimas (jei sąskaita fiziniam asmeniui, palikite tuščią langelį)

PVM įmokos kodas (jei sąskaita fiziniam asmeniui, palikite tuščią langelį)

Įmonės el. pašto adresas (jei sąskaita fiziniam asmeniui, palikite tuščią langelį)

Nurodykite antro asmens vardą ir pavardę (dalyvaujant dviese)

Pasirinkite paskaitas, kuriose dalyvausite

Balandžio 23 d. MAISTO PRODUKTŲ ABC. Pirma paskaita. Raminta BogušienėBalandžio 30 d. Ką kiekvienas turėtų žinoti apie save. Irena BulotienėGegužės 7 d. NAUJOKO iššūkiai sukant į fizinio aktyvumo kelią. Dr. Simona PajaujienėGegužės 14 d. „Kaip kalbėti, kad tave išgirstų? Irena BulotienėGegužės 21 d. MAISTO PRODUKTŲ ABC. Antra paskaita. Raminta Bogušienė

Komentaras

Sutinku su VšĮ "Kineziterapijos akademija" sąlygomis ir taisyklėmis

Įveskite raides ir skaičius esančius žemiau
captcha