Vakuuminių taurių naudojimas miofascijiniam atpalaidavimui (2019.12.07)

Renginio informacija

Data : 2019/12/07
Pradžia : 10:00 val. (registracija nuo 9:30 val.)
Lektorius : dr. Margarita Radžiūnienė
Trukmė : 8 val.
Kaina : 121/140
Vieta : Partizanų 22A, Kaunas. Šeimos kineziterapijos centras.

Teorinis – praktinis seminaras

VAKUUMINIŲ TAURIŲ NAUDOJIMAS MIOFASCIJINIAM ATPALAIDAVIMUI

2019 m. gruodžio mėn. 07 d.

Kaunas

 

Dėl labai didelio susidomėjimo seminaras kartojamas. Plačiau čia.

Tikslinė grupė

Ergoterapeutams, kineziterapeutams, masažuotojams, medicinos gydytojams: fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, sporto medicinos gydytojas.

Programos tikslas ir uždaviniai

Suteikti žinių apie miofasciinio atpalaidavimo galimybes naudojant novatoriškas BellaBambi vakuumines taures. Supažindinti dalyvius su 11 technikų kaip panaudoti BellaBambi vakuuminę taurę. Supažindinti dalyvius BellaBambi vakuuminės taurės panaudojimo galimybes esant įvairiems sveikatos sutrikimams.

Įgyjamos žinios, įgūdžiai

Dalyviai mokės pritaikyti miofasciinio atpalaidavimo technikas savo darbe, naudojant BellaBambi vakuumines taures.

Renginio programa

Teorinė dalis:
 • Vakuuminių taurių poveikis;
 • Fascijos atpalaidavimo specifika;
Praktinė dalis:
 • Vakuuminių taurių masažo technikų pristatymas ir praktikavimas;
 • Smilkininio apatinio žandikaulio sąnario masažas, mobilizacija;
 • Esant veido raukšlėms;
 • Spengimas ausyse;
 • Viršutinės galūnės problemų gydymas vakuumine taure: teniso alkūnė, golfo alkūnė
 • Nugaros problemos
 • Apatinės galūnės problemų gydymas vakuumine taure:
  • Achilo sausgyslės problemos;
  • Kelio problemos
  • Pėdos problemos
  • Čiurnos skausmas
  • Klubo sąnario skausmas
 • Kvėpavimo takų ligų gydymas;
 • Celiulito problematika;
 • Raumenų skausmas
 • Raumenų įtampa
 • Trigeriniai taškai
 • Kūdikiams: kreivakaklystės, klubų displazija

Lektorė

Dr. MARGARITA RADŽIŪNIENĖ
Lietuvos sveikatos mokslų universitete įgijo reabilitacijos bakalauro ir magistro kvalifikacinį laipsnį, kineziterapeuto kvalifikaciją. 2016 metais apgynė biomedicinos srities daktaro disertaciją „Motorikos pokyčiai kūdikystėje ir vaikystėje, taikant pagal amžių adaptuotą judesių mokymą“. Kūdikių ir vaikų kineziterapijos specialistė, knygų „Kūdikių kineziterapija“ ir „Kūdikių ir vaikų kineziterapija. Mankšta vandenyje“ autorė. Šiaurietiško ėjimo instruktorė. Domisi sveika gyvensena, subalansuota mityba, nuolat tobulinasi profesionaliuose Lietuvos bei užsienio specialistų kursuose, gilina teorines ir praktines žinias kūdikių ir vaikų kineziterapijos srityje. 2019 metų vasarą baigus miofasciinio atpalaidavimo naudojant BellaBambi vakuumines taures, kursus, pas BellaBambi novarotiškų taurių kūrėjus.

Apie BellaBambi

„BellaBambi®“ yra švelnus „fascijos draugas“, turintis novatorišką kraštą. Patvarus taurelės silikonas suteikia trijų intensyvumų neigiamą slėgį: švelnų, aktyvų ir intensyvų. „BellaBambi®“ taureles galite plauti indaplovėje, nebijo 200 laipsnių karščio, patikrintas dermatologiškai, antialerginis, atitinka aukščiausios kokybės standartus – 100 proc. pagamintas Vokietijoje.
„BellaBambi®“ yra tinkamas naudoti profesionaliai, namuose, grožio, sveikatingumo ir sporto srityese.
„BellaBambi®“ sukuria neigiamą slėgį odai, kuris pakelia fascijos sluoksnį. Papildomai sukurta erdvė po oda palengvina audinių judėjimą, suteikia jai daugiau elastingumo, padidina regeneraciją. Po „BellaBambi®“ taurelės kraštu, sukuriant spaudimą, vyksta odos pilingo procesas.
„BellaBambi®“ yra universali trijų intensyvumų taurelė, varpo formos su novatorišku pilingo kraštu. „BellaBambi®“ taurelė gali būti panaudota labai įvairiose situacijose, įvairiose programose – naudojant esant raumenų skausmams, spazmams, trigeriniams taškams, taip pat galima naudoti su judesiu, masažams, veido procedūroms, kūdikių kreivakaklystei koreguoti, aktyvinti sąnarių vystymąsi esant displazijai ir t.t. Naudojant dviejų dydžių ir 3 intensyvumų taureles galima naudoti įvairaus amžiaus žmonėms: švelnaus intensyvumo taureles galima naudoti kūdikiams, labai seniems žmonėms ar veido procedūroms, aktyvaus intensyvumo taurelės naudojamos fiziškai aktyviems asmenims ar gydant celiulito problemas, o dar intensyvesni – sportininkams. Tačiau mokslininkai įrodė, jog sprendžiant fascijos problemas dažniausiai ir efektyviausiai veikia švelnaus intensyvumo taurelė.
„BellaBambi®“ taurelė dėl novatoriškai sukurto krašto yra saugi naudoti ant kūno, naudojant pagal rekomendacijas niekada neatsiras kraujosrūvų, o trys skirtingi intensyvumai ir pilingo efektas leis išlaikyti tinkamą traukimo jėgą ir elastingą, gaivią odos išvaizdą. Taurelė labai patogi laikyti rankoje dėl jos varpo formos, taip pat saugiai naudoti taurelę stumdant tiek tiesiai ant odos, tiek naudojant priežiūros priemones (aliejus, kremus).
Unikalu tai, kad „BellaBambi®“ taurelė gali būti naudojama tiek kaip sudaryti vakuumą ant kūno, tiek kaip palengvinti kineziterapeuto/masažuotojo pirštų darbą dirbant taurelės kita puse.
Šių taurelių galite įsigyti pas mus, VšĮ Kineziterapijos akademijoje. O mūsų kineziterapeutė dr. Margarita Radžiūnienė yra pirmoji ir kol kas vienintelė instruktorė Lietuvoje, kuri baigusi kursus pas „BellaBambi®“ įkūrėjus Vokietijoje.

Svarbu!

Programa registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS. Pažymėjimai tinkami licencijoms gauti. 

Data: 2019 m. gruodžio mėn. 07 d.
Laikas: 10:00-18:00 val. (registracija nuo 9:30 val.).
Vieta: Partizanų 22A, Kaunas. Šeimos kineziterapijos centras.
Kaina: 121 Eur. Nuo 2019 m. gruodžio mėn. 01 d. – 140 Eur.
Į kainą įskaičiuota: dalijamoji medžiaga, naudojimasis priemonėmis, 2 vakuuminių taurių komplektas, užkandžiai ir kava pertraukėlių metu, pietūs, dalyvio pažymėjimas (8 val.).
Pietums pateikiami sušiai. 
Informacija: Tel.: +370 617 77 877
Pastaba: Turėti patogią aprangą ir avalynę. Daugiau informacijos atsiųsime gavę apmokėjimą.
DĖMESIO: dalyvių kiekis ribotas.

Apmokama pavedimu:
(pilna kaina)
VšĮ    „Kineziterapijos akademija“
į.k.    303246056
a/s    LT537300010138355925
Bankas:      Swedbank
Mokėjimo paskirtis       „BellaBambi“
Atlikus registraciją gausite patvirtinimą į nurodytą elektroninį paštą. Prašome atidžiai peržiūrėti ar nurodėte teisingą elektroninį paštą (negavus patvirtinimo, patikrinkite „spam“, šlamšto skiltį arba kreipkitės nurodytais kontaktais).

 

Registracija sustabdyta. Teirautis +370 617 77877